Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-04-11 17:02:56

Smok

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 600
Punktów :   

Detektyw Monk

Serial ukazuje śledstwa prowadzone przez detektywa Adriana Monka, jednocześnie Monk próbuje znaleźć mordercę swojej żony. W śledstwach pomagają mu kpt Leland Stottlemeyer, por Randall Disher oraz asystentka pełniące jednocześnie rolę pielęgniarki - Sharona Fleming. W trzecim sezonie Sharonę zmieniła Natalie Teeger. Byłby to zwykły serial o detektywie, gdyby nie to, że ten detektyw jest niezwykły.
Adrian Monk widzi bakterie wszędzie, przeszkadza mu nawet droby szmer lub pyłek kurzu.
Każdy odcinek Monka nosi tytuł Pan Monk i ... np.

Pan Monk i Ojciec Chrzestny
Pan Monk jedzie na wakacje
Pan Monk i żona kapitana
Pan Monk w samolocie

Tytuły odcinków może i są infantylne, ale odnoszą się do tego, że Monk w wielu sprawach zachowuje się jak dziecko.
Zachęcam do komentarzy.

Offline

 

#2 2007-05-13 20:44:29

Kaoru

raczkujący

status 3100200
1540911
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 129
Punktów :   
WWW

Re: Detektyw Monk

Zagadki, które rozwiązuje Monk znowu nie są jakieś aż tak szczególnie skomplikowane, ale właśnie główny bohater nadaje w ogóle sens temu serialowi. Przyjemnie jest od czasu do czasu, sobie popatrzeć na niego i cieszyć się, że nie mamy takich samych fobii. Jak na mój gust Sherrona, była najlepsza, zmiana, na tą drugą aktorkę, niezbyt mi się spodobała i nie popieram w ogóle.

Offline

 

#3 2007-05-13 23:46:30

Smok

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 600
Punktów :   

Re: Detektyw Monk

Ja jestem jednym z niewielu, którym podobała się zmiana Sharony.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-swiat.pun.pl www.zdolni-pisarze.pun.pl www.ozwierzakach.pun.pl www.niewielkiazyl.pun.pl www.newcoolserver.pun.pl