Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-04-11 17:14:26

Smok

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 600
Punktów :   

Kto nami rządzi?

Czyli krótka charakterystyka członków Rady Ministrów.

- Jeden by wszystkich odnaleźć, jeden by wszystkich zgromadzić i w kajdany spętać.
Człowiek, który posiada manię prześladowczą, ciągle żąda rozliczenia z przeszłością, a dzięki jego złamanej ręce z naszych kieszeni powędrują spore pieniądze na ogrzewanie chodnika wokół pewnego pałacyku.

- Hej, witam, cześć i czołem. Pytacie skąd się wziąłem. Jestem minister Romek, mam na przedmieściu domek, a w nim wodę, światło, gaz. Plus w promieniu kilometra Żydów brak.
Największy polski polityk. Rasista i homofob, chcący zapakować w mundurki uczniów i ich czegoś nauczyć. Wspólnie z ojcem (swoim i Rydzykiem) chciałby reaktywować przedwojenną polską ideę – Żydzi na Madagaskar.

- Miałem kilkadziesiąt lat, gdy usłyszał o mnie świat. Od razu wokół mnie był szum.
Najsłynniejszy hodowca bizonów w Polsce. Swego czasu próbował również napisać książkę, pt. „Spis najlepszych polskich solariów”, gdy zaczął wyglądem przypominać mieszkańca Burkina Faso zaprzestał odwiedzania solarium. Za jego sprawą możemy też od ponad roku pasjonować się telenowelą, pt. „Andrzej nie odchodź”. W ilości rozstań i powrotów głównych bohaterów, produkcja ta ma szansę prześcignąć, znanego amerykańskiego tasiemca pt. „Moda na sukces”

- Jak wygląda zycie po zyciu tego nam Zyta nie powie, bo nie wie, ale na pewno zajmie się gospodarką.
Charyzmatyczna kobieta. Kiedyś zwracała się do Rokity i Donalda bracia. Widać związki rodzinne w naszym kraju są słabsze niż by się wydawało. Pełni jedną z głównych ról w telenoweli „Andrzej nie odchodź”, zadebiutowała w odcinku pt. „Powrót Zyty”. W planach był również odcinek pt. „Zyta odchodzi, Andrzej triumfuje”, lecz z powodu zagubienia się scenariusza odcinek nie został zrealizowany.

- Jedzie pociąg z daleka, bo Włoszczowa już czeka.
Minister bez teki. Zajmuje się propagandą Pewnego interesującego Stronnictwa w okręgu kieleckim. Poza stacją kolejową i lotniskiem ma jeszcze wiele planów, których szczegółów nie zdradza, aż strach pomyśleć, co to mogą być za plany.

- Jeszcze tylko tuzin został, których nie wsadziłem, lecz to dziś Wam obiecuję, że szybko ich zwinę.
Najzdolniejsze dziecko braci K.. Za sprawą tego człowieka każdy, kto od dziś sprzeciwi się jedynemu słusznemu programowi zostanie objęty specjalnym programem inwigilacyjnym – „Ziobro2007”. Po braciach, ma największe wpływy, swoimi ludźmi obsadził MSWiA, Prokuraturę Główną oraz Komendę Główną Policji, tych co twierdzili, że miał walczyć z kolesiostwem pozamykał za sprawą sądów 24 godzinnych.

- Lustereczko powiedz przecież czyż nie jestem najpiękniejszą minister na świecie.
Pani, która ma dawać pracę. No i daje… swoim wizarzystkom. Jednak jej wyglądu ani zachowania na korzystniejsze jakoś to nie zmieniło.

- Przychodzi baba do lekarza a lekarza nie ma, bo wyjechał za granicę.
Pan doktor powinien leczyć. Kiedyś leczył, nawet dobrze mu to wychodziło. Wspierał akcję budowy polskiego sztucznego serca, chyba przewidział, co będzie za kilka lat, ponieważ jak się teraz popatrzy na polskich polityków to osoby ze słabszymi nerwami mogą dostać zawału. Przyszedł uzdrowić polskie lecznictwo, lecz jak człowiek na to uzdrowienie popatrzy od razu staje się chory. Chciał dobrze, a wyszło gorzej niż zwykle.

- Chodź opowiem Ci bajeczkę, bajka będzie krótka.
Kolejny minister bez teki. Poza wielką polityką zasłyną również jako twórca bajki o psie zagryzającym króliczka. Przez lata mówiono o nim trzeci bliźniak, gabarytami na pewno nie mógłby być trzecim bliźniakiem, zapewne, więc chodziło o wspólne idee. Za jego sprawą zagraniczne gazety łżą jak bure suki a ludzie w rubryce wykształcenie zamiast wyższe wpisują wykształciuch.

- Masz problemy z wanną? Przyjdź do Leroy Merlin!
Przedstawiam oto człowieka, który jako jedyny na świecie uważa, że wanna może być równie niebezpieczną bronią jak karabin snajperski.

Członków Rady Ministrów jest jeszcze kilku, ale spuśćmy na nich zasłonę milczenia. 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Charakterystyka mojego autorstwa. Podoba się Wam?

Offline

 

#2 2007-04-11 18:40:48

Iris

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 1071
Punktów :   

Re: Kto nami rządzi?

dobre Sama bym tego lepiej nie ujeła hhahah


To czego się boisz jest najwięcej warte

[img]http://i13.tinypic.com/30j0ak1.jpg[/img]

Offline

 

#3 2007-04-11 18:50:47

Smok

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 600
Punktów :   

Re: Kto nami rządzi?

Cieszę się, że Ci się podoba

Offline

 

#4 2007-04-30 20:16:17

Iris

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 1071
Punktów :   

Re: Kto nami rządzi?

Możesz wymyślic coś jeszcze w podobnym stylu


To czego się boisz jest najwięcej warte

[img]http://i13.tinypic.com/30j0ak1.jpg[/img]

Offline

 

#5 2007-05-07 18:31:45

Smok

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 600
Punktów :   

Re: Kto nami rządzi?

Jak mnie ładnie poprosisz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwery-jailbreak.pun.pl www.shinobizkonohy.pun.pl www.phone.pun.pl www.pokemonlife.pun.pl www.speedwaymenager.pun.pl