Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-05-15 18:03:32

Iris

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 1071
Punktów :   

Przyjaciele

Tutaj rozmawiamy na temat naszych przyjaciół jak mają na imię, od jak dawna się znacie, za co ich cenicie, jakie są ich wady?


To czego się boisz jest najwięcej warte

[img]http://i13.tinypic.com/30j0ak1.jpg[/img]

Offline

 

#2 2007-05-15 23:27:32

Kaoru

raczkujący

status 3100200
1540911
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 129
Punktów :   
WWW

Re: Przyjaciele

Hymm.... Moim jedynym przyjacielem teraz jest mój chłopak Znamy się w sumie już prawie od 1,5 roku i cenię, go za to, że jest jaki jest, ma swoje zasady i nie łamie ich. Jego wadą jest to, że jest jak coś mu nie pasuje, mówi o tym głośno- co troszkę jest przeszkadzające jednak - poza tym jest jeszcze straszliwie uparty i ma jakieś dziwne konserwatywne myśli (przykład - jakby miał żonę i dziecko, to dziecko miałoby ożywać jako niemowle oczywiście tetrowych pieluch, ciekawi mnie kto przy zdrowych zmysłach by to prał? )

Offline

 

#3 2007-05-16 16:05:40

Iris

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 1071
Punktów :   

Re: Przyjaciele

Ja mam  dwie prawdziwe przyjaciółki i tak jakby jeszcze trzecią, z tym, że ona mi mówi o wszystkim, a ja jej nie do końca. A co do dwóch pierwszych: jedną znam od 8 lat, a drugą od 6. Pierwszą cenię za to, że potrafi zrozumieć co czuję bez słów, za to, że nigdy jeszcze się nie wygadała, za to, że broni mnie i popiera, choć dobrze wie, że nie mam racji, a no i jeszcze za to, że robi rzeczy, których nie lubi robić tylko dlatego, że wie iż ja je lubię robić. Drugą cenię za: szczerość, za to, że umie przyznać się do błędów, że pomimo moich wielu fochów się nie obraża i za to, że potrafi zawsze wyciągnąć pierwsza rękę na zgodę. Wady pierwszej: zbytnia ostrożność w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji , rozrzutność w wydawaniu pieniędzy. Wady drugiej:lenistwo, zbytni optymizm, nieodpowiedzialność.


To czego się boisz jest najwięcej warte

[img]http://i13.tinypic.com/30j0ak1.jpg[/img]

Offline

 

#4 2007-05-16 21:41:26

siarunia

niemowlak

Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 40
Punktów :   

Re: Przyjaciele

miałam 2 znałysmy sie od urodzenia niestety okazały sie wrednymi "przyjaciółkami"  aktualnie mozna powiedziec ze nie mam takowej ale jest mi z tym dobrze zawiodłam sie i wątpie w to ze kiedy kolwiek komus naprawde zaufam

Offline

 

#5 2007-06-01 14:54:45

beti1986

niemowlak

Zarejestrowany: 2007-04-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Przyjaciele

Mam wielu przyjaciół. Można powiedzieć, zę prawdziwych przyjaciół poznałam dopiero na studiach czyli 1,5 roku temu. W liceum myslałam, ze mam przyjaciółkę, ale kiedy liceum się skończyło nasze kontakty też, nie z mojej winy. Teraz mam dwie wspaniałe przyjaciółki mieszkające w moim mieście, rok młodsze ode mnie: Ania i Natalia. Jestesmy przyjaciółkami od jakichś dwóch, trzech lat. I moi przyjaciele z grupy ze studiów: Kasia, Judyta, Agnieszka, Sylwia, Edyta i Tomek:) Są cudowni, kocham ich:) Mogę zawsze na nich liczyć.


[img]http://img68.imageshack.us/img68/7298/banner1391nb6lf3.png[/img]

Miłość to uczucie, którego trzeba się uczyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-senpuu.pun.pl www.silkroadoferty.pun.pl www.nietykalnitag.pun.pl www.robole.pun.pl www.ntsdsite.pun.pl