Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-04-26 02:49:32

Shando

przedszkolak

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 285
Punktów :   
WWW

Ploty o sławnych ludziach ;)

Tutaj możemy poplotkować o sławnych ludziach


hmmm czyżby Doda się rozwodziła z Radziem?
wszystkie brukowce o tym piszą...
W niedziele w " Dzień dobry TVN" Doda ogłosiła to osobiście.
Ponoć Majdan ją zdradzał....

Offline

 

#2 2007-04-26 16:16:24

Iris

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 1071
Punktów :   

Re: Ploty o sławnych ludziach ;)

też coś o tym słyszałam. Myślę, że to bardzo możliwe, że się rozwodzą, ale co do przyczyny to trudno powiedzieć.


To czego się boisz jest najwięcej warte

[img]http://i13.tinypic.com/30j0ak1.jpg[/img]

Offline

 

#3 2007-05-12 11:36:18

nightmare

niemowlak

Zarejestrowany: 2007-05-11
Posty: 58
Punktów :   

Re: Ploty o sławnych ludziach ;)

Naomi Campbell sporządza dziennik w którym opisze swoje wspomnienia, gdy została skazana na 5 dni prac społecznych.
fragment:
WTOREK - "Jest nas siedmioro, między innymi kobieta z Polski. Wykłócała się o produkty do sprzątania. Myje podłogi na klęczkach. We dwie idziemy sprzątać pokój, gdzie jemy posiłki. Zaprzyjazniłyśmy się."

żródło "Dziennik"


www.nichya.fora.pl - zapraszam

Offline

 

#4 2007-05-15 23:55:17

Olciaaaa

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 916
Punktów :   

Re: Ploty o sławnych ludziach ;)

Johnny Depp kontra spece od marketingu

Johnny Depp nie zgodził się na rozszerzenie kolekcji gadżetów związanych z filmami "Piraci z Karaibów" o pastę do zębów, ponieważ grany przez niego bohater ma fatalne uzębienie.

Aktor, który w najnowszym filmie "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" po raz trzeci wcielił się w postać Kapitana Jacka Sparrowa jest zaskoczony pomysłowością osób odpowiedzialnych za marketing filmu.

- Jest kilka rzeczy, przy których moim zdaniem wytwórnia zdecydowanie przeholowała. Ja zaprotestowałem przeciwko produktom do higieny osobistej, bo uznałem, że to byłoby po prostu niewłaściwe. Wyobraźcie sobie na przykład pastę do zębów Kapitana Jacka Sparrowa. Jak facet ze złotymi zębami miałby reklamować pastę do zębów? Zupełnie jakbyśmy powierzyli łysemu reklamowanie szamponu - mówi aktor.

źródło onet.pl

Offline

 

#5 2007-05-16 08:30:01

charlotte

raczkujący

7718986
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 143
Punktów :   

Re: Ploty o sławnych ludziach ;)

ale spoko, Olcia rzeczywiście, czego to ludzie nie wymyślą.. Pasta do zębów- ale mi gadżet

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rockstacja.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.tele.pun.pl www.darkwow.pun.pl www.wiedzminbpf.pun.pl